MENU

Pejabat Tuan Yang Dipertua
Photo Name Designation Tel Fax Email
Khairin Nazry bin Karim EN Khairin Nazry bin Karim Yang Dipertua (54) 04-9761942 049779942 ydp@mpkangar.gov.my
nafizah Nafizah Bt Darus Pembantu Setiausaha Pejabat 04-9761942 049779942 nafizah@mpkangar.gov.my
Pejabat Tuan Setiausaha
Photo Name Designation Tel Fax Email
Haji Suhaimi Bin A Majid Setiausaha 04-9767126 su@mpkangar.gov.my
Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis Setiausaha 049762188 wan.fazli@mpkangar.gov.my
Acquisition Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
madzita binti che ismail Madzita Binti Che Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 madzita@mpkangar.gov.my
Management Services Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
rosmariani Rosmariani Bt Ab Rashid Pegawai Tadbir 04-9762188 049766052 rosmariani@mpkangar.gov.my
SUVEENA A/P KAI PEMBANTU TADBIR 04-9762188 suveena@mpkangar.gov.my
NOOR HASRUL HANIF BIN CHE AHMAD PEMANDU KENDERAAN 04-9762188 04-9766052 noor.hasrul.hanif@mpkangar.gov.my
Meetings Unit
Photo Name Designation Tel Fax Email
khairy bin salim Khairy Bin Salim Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 049766052 khairy@mpkangar.gov.my
Zurina Bt Ahmad Zurina Bt Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 049766052 zurina@mpkangar.gov.my