MENU

Pejabat Tuan Yang Dipertua
Photo Name Designation Tel Fax Email
nafizah Nafizah Bt Darus Pembantu Setiausaha Pejabat 04-9761942 049779942 nafizah@mpkangar.gov.my
Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis WAN AHMAD FAZLI BIN WAN KAMIS TUAN YANG DIPERTUA 049762188 04-9766052 wan.fazli@mpkangar.gov.my
Acquisition Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
madzita binti che ismail Madzita Binti Che Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 04-9766052 madzita@mpkangar.gov.my
Pejabat Tuan Setiausaha
Photo Name Designation Tel Fax Email
Haji Suhaimi Bin A Majid Setiausaha 04-9767126 su@mpkangar.gov.my
Unit Gaji
Photo Name Designation Tel Fax Email
hairi Mohd Hairi Bin Rosni Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 049766052 khairi@mpkangar.gov.my
Management Services Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
RIDZUAN BIN ROSLI PEN PEGAWAI TADBIR (N29) 04-9761288 049766052 ridzuan@mpkangar.gov.my
Khairulfizura Binti Khairuddin Pegawai Khidmat Pelanggan 04-9762188 04-9766052 khairulfizura@mpkangar.gov.my
Meetings Unit
Photo Name Designation Tel Fax Email
Zurina Bt Ahmad Zurina Bt Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 049766052 zurina@mpkangar.gov.my
Personnel Services Unit
Photo Name Designation Tel Fax Email
yusri Yusri Bin Abd Rahman Pembantu Tadbir (P/O)-N22 04-9761942 049766052 yusri@mpkangar.gov.my
NorAzlina Bt Abd Aziz Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 049766052 norazlina.aziz@mpkangar.gov.my