MENU

Pejabat Tuan Yang Dipertua
Photo Name Designation Tel Fax Email
nafizah Nafizah Bt Darus Pembantu Setiausaha Pejabat 04-9761942 049779942 nafizah@mpkangar.gov.my
Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis WAN AHMAD FAZLI BIN WAN KAMIS TUAN YANG DIPERTUA 049762188 04-9766052 wan.fazli@mpkangar.gov.my
Pejabat Tuan Setiausaha
Photo Name Designation Tel Fax Email
Haji Suhaimi Bin A Majid Setiausaha 04-9767126 su@mpkangar.gov.my
Acquisition Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
madzita binti che ismail Madzita Binti Che Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 04-9766052 madzita@mpkangar.gov.my
Management Services Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
NORAINI BINTI ABD MANAF PEGAWAI TADBIR (N41) 04-9762188 049766052 nooraini@mpkangar.gov.my
Mazlan Bin Mohamad Pembantu Awam 04-9762188 04-9766052 mazlan@mpkangar.gov.my
SUVEENA A/P KAI PEMBANTU TADBIR 04-9762188 04-9766052 suveena@mpkangar.gov.my
AMIRA BINTI JAMALUDIN PEGAWAI TADBIR (N41) 04-9762188 049766052 amira@mpkangar.gov.my
Unit Aset
Photo Name Designation Tel Fax Email
Noor Najwa Bt Shahidan Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 049766052 noor.najwa@mpkangar.gov.my
Personnel Services Unit
Photo Name Designation Tel Fax Email
Rosliza Bt Che Ros Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 049766052 rosliza@mpkangar.gov.my