MENU

Pejabat Tuan Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Khairin Nazry bin Karim EN Khairin Nazry bin Karim Yang Dipertua (54) 04-9761942 049779942 ydp@mpkangar.gov.my
nafizah Nafizah Bt Darus Pembantu Setiausaha Pejabat (N22) 04-9761942 049779942 nafizah@mpkangar.gov.my
Pejabat Tuan Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis Setiausaha 049762188 wan.fazli@mpkangar.gov.my
madzita binti che ismail Madzita Binti Che Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 madzita@mpkangar.gov.my
Pentadbiran Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Haji Suhaimi Bin A Majid Pegawai Unit Khas (N48) 04-9767126 su@mpkangar.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
rosmariani Rosmariani Bt Ab Rashid Pegawai Tadbir (N44) 04-9762188 049766052 rosmariani@mpkangar.gov.my
Unit Mesyuarat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
khairy bin salim Khairy Bin Salim Pembantu Tadbir (P/O)-N26 04-9762188 049766052 khairy@mpkangar.gov.my
Zurina Bt Ahmad Zurina Bt Ahmad Pembantu Tadbir (P/O)-N17 04-9762188 049766052 zurina@mpkangar.gov.my
Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
NorAzlina Bt Abd Aziz Pembantu Tadbir (P/O)-N17 04-9762188 049766052 norazlina.aziz@mpkangar.gov.my
Rosliza Bt Che Ros Pembantu Tadbir (P/O)-N17 04-9762188 049766052 rosliza@mpkangar.gov.my